Vážení,
v letošním roce vzhledem k situaci neplánujeme hromadné zasílání kalendářů.
V případě, že máte zájem o kalendář nebo některé suvenýry z Drhlen, napište na e-mail info@drhleny.cz jednu z níže uvedených možností, včetně aktuálního tel. čísla, poštovní a e-mailové adresy. Místo dodací adresy je možné zaslat na požadované výdejní místo Zásilkovny. Platba převodem nebo kartou online.

1) Stolní kalendář Český ráj 2021 (z nakladatelství Buk), bez loga, zabalen ve folii a včetně kapesního kalendáříku.
Cena včetně poštovného 180 Kč (svítilna s propiskou nebo propiska se stylusem jako dárek navíc).

2) Zápisník Nifty s perem, trvanlivý vinylový obal (tmavě modrá barva), 70stránkový zápisník bez linek, 50 bílých a žlutých lepítek na poznámky, 5 sad lepících neónových záložek, je doplněn perem s černým inkoustem. Velikost produktu: 9,25 cm Š x 12,9 cm V. Na přední straně stříbrný štítek s textem „Rekreační středisko DRHLENY V ČESKÉM RÁJI, www.drhleny.cz“.
Cena včetně poštovného 180 Kč (svítilna s propiskou nebo propiska se stylusem jako dárek navíc). Dárkové balení zápisníku + 20 Kč.

3) Tandem 1+2: stolní kalendář Český ráj 2021 (bez loga) + zápisník Nifty s perem a výše uvedeným firemním štítkem
Cena včetně poštovného 270 Kč (svítilna s propiskou nebo propiska se stylusem jako dárek navíc). Dárkový sáček na zápisník + 20 Kč.

4) Trio: stolní kalendář Český ráj 2021 (bez loga) + zápisník Nifty s perem a firemním štítkem + 3 LED kapesní svítilna na klíče (stříbrno-šedá) s nápisem „Rekreační středisko DRHLENY V ČESKÉM RÁJI, 55 let“
Cena včetně poštovného 350 Kč (svítilna s propiskou nebo propiska se stylusem jako dárek navíc). Dárkový sáček na zápisník a svítilnu + 20 Kč.

Nabídka platí při objednávce na info@drhleny.cz do 25.11.2020 nebo do vydání zásob.

5) Dárkové poukazy na pobyt od 500 Kč, viz dříve uvedený příspěvek.

Děkujeme za Vaši přízeň.