Volné chatky v srpnu

aktualizace 10.8.2022

Termín 13.8.-20.8.2022 (7 nocí, sobota-sobota) – – standardní chatka se sociálním zařízením č. 22– 4 lůžka v jedné ložnici – dvoulůžko 140 cm a palanda, kuchyňka s ledničkou, sociální zařízení, úschovna kol. Cena týdenního pobytu bez stravování 13.300 Kč (nebo 6 nocí, neděle-sobota, 11.400 Kč).

Termín 13.8.-17.8.2022 (4 noci, sobota-středa) – standardní chatka se sociálním zařízením a vytápěním č. 10– 4 lůžka v jedné ložnici – dvoulůžko a palanda, kuchyňka s ledničkou, elektrický přímotop, sociální zařízení, úschovna kol. Cena pobytu bez stravování 8.800 Kč.

Cena ubytování zahrnuje poplatky z pobytu, lůžkoviny, povlečení, parkování, Wi-Fi v areálu, stolní tenis na zastřešené terase a při vhodném počasí venkovní bazén (mimo sanitární den). Platbu za pobyt je po dohodě možné uhradit na fakturu, např. z příspěvku zaměstnavatele nebo formou benefitů (Sodexo Pass apod.). K dispozici je za poplatek pronájem kurtů na tenis, plážový volejbal a multifunkční hřiště.

Stravování lze individuálně objednat v restauraci, která se nachází přímo v areálu, snídaně alespoň dva dny před příjezdem do 9. h kvůli objednávce pečiva. Obchod s potravinami se nachází v obci Kněžmost (cca 5 km).

Obsazenost nebo číslo chatky se může postupně měnit. Po vyplnění formuláře na stránce Rezervace Vám v případě volné kapacity pošleme Potvrzení rezervace s ubytovacím poukazem. Děkujeme za Váš zájem.