Zálohy na r. 2021

aktualizace 1.4.2021

Vážení zákazníci,

pokud již máte ubytovací poukaz na letošní sezonu, ale zálohu jste zatím neplatili, prodlužujeme v současné situaci splatnost záloh převodem na účet do 15.4.2021 (nebo v případě pozdějšího termínu dle ubytovacího poukazu).

Číslo účtu uvedené v ubytovacím poukazu zůstává stejné: 78-6169510257/0100.

Účet byl začátkem února přepsán na Areál Drhleny s.r.o. Jedná se pouze o administrativní změnu údajů z důvodu fúze společnosti LIF TRADE 2, a.s.

Platnost rezervací bez zaplacené zálohy bude ponechána minimálně do 30.4.2021.

Dříve odeslané žádosti o online platbu kartou nebudou již funkční. V případě, že Vám přijde automatická upomínka po vypršení splatnosti odkazu, omlouváme se. Pokud máte zájem o zaplacení onilne kartou nebo na fakturu, kontaktujte nás na info@drhleny.cz, alespoň týden před splatností zálohy.

Po úhradě Vám přijde doklad za přijatou zálohu během několika dnů. Všem, kteří jste již zálohu na pobyt zaplatili, děkujeme. Připravujeme mezitím některé další investice pro vylepšení služeb. V případě, že z důvodu vládních opatření nebudou ubytovací služby povoleny, záloha bude vrácena na stejný účet (nebo po vzájemné dohodě převedena na náhradní termín).

Při zrušení pobytu z jiných důvodů platí Obchodní podmínky, uvedené na stránce Rezervace. Individuálně je možné domluvit odložení platby zálohy, např. z finančních nebo jiných závažných důvodů.

Děkujeme za Vaši přízeň.