Aktivity

Sportovní aktivity

Náš areál a jeho okolí nabízí vhodné podmínky pro sportovní vyžití, procházky a výlety. Je jenom na Vás, jaké aktivity si zvolíte. Ceník pronájmů sportovišť je k dispozici na recepci.

Tenisový kurt

V areálu je k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem, osvětlením a oplocením. Ubytovaní hosté mají zvýhodněnou cenu oproti ostatním účastníkům.

Multifunkční kurt

Vedle tenisového kurtu se nachází multifunkční kurt s umělým povrchem, vhodný na tenis, volejbal, nohejbal, florbal a nebo sálový fotbal. K dispozici jsou také dva pojízdné street basketbalové koše, branky na florbal a večerní osvětlení.

Stolní tenis, minigolf, fotbal

Na zastřešené terase jsou k dispozici 3-4 stoly na stolní tenis. S vlastními pálkami je pro ubytované zdarma. V areálu se také nachází minigolf s devíti jamkami. Sportovní vybavení je možné za poplatek zapůjčit na recepci, včetně holí a míčků na minigolf. Travnaté fotbalové hřiště má upravené rozměry a menší branky.

Koupání

Koupání je možné ve vlastním venkovním bazénu vyhřívaném solárními panely Pro děti je k dispozici malý bazének a vodní atrakce. Další možnosti ke koupání jsou v nedalekém Drhlenském a Farářském rybníku, nebo na Branžeži, vzdálené 25 minut chůze. Cyklistické výlety pak mohou poskytnout příležitost ke koupání i ve vzdálenějších lokalitách Českého ráje.

Cyklistika, pěší turistika

Cyklistika a pěší turistika jsou doménou celého Českého ráje, který nabízí značné množství tras a výletů podle náročnosti a vašich představ. Na požádání vám rádi připravíme program vhodných výletů po Českém ráji s přihlédnutím k vašim možnostem a speciálním přáním. Přímo v rekreačním středisku máme také půjčovnu kol a cyklistického vybavení (dětské sedačky, vozík, přilby) a jsme zapojeni do akce Cyklisté vítáni.

Horolezectví

Český ráj nabízí rovněž podmínky pro lezení na pískovcových skalách ve všech stupních obtížnosti.

Obsazenost a rezervace sportovišť

Pro vytvoření rezervace nás kontaktujte prosím e-mailem na info@drhleny.cz nebo telefonicky na č. 739 589 780. Maximální doba jedné rezervace jsou 2 hod., doba provozu 9 – 21 hod.

Wellness

Rekreační středisko nabízí možnost využití venkovního bazénu a sauny pro Vaši regeneraci.

Bazén

Venkovní bazén o délce 15 m je vyhřívaný solárními panely a při příznivém počasí je k dispozici obvykle každý den od 9 do 21 hod. Pro děti je k dispozici malý bazének (brouzdaliště) a vodní atrakce. Další možnosti ke koupání jsou v nedalekém Drhlenském a Farářském rybníku, nebo na Branžeži, vzdálené 25 minut chůze. Cyklistické výlety pak mohou poskytnout příležitost ke koupání i ve vzdálenějších lokalitách Českého ráje.

Sauna

Nově vybudovaná sauna je návštěvníkům k dispozici po předchozí domluvě mezi 8 a 21 hod. Kapacita vyhřívané kabiny jsou 3 osoby. Další informace naleznete v provozním řádu sauny. V odpočívárně jsou k dispozici dvě lehátka.

Dětské aktivity

Pro hry a zábavu vašich dětí je v areálu celá řada možností. Dbejte prosím na dozor dětí a jejich bezpečnost. Další informace naleznete také v provozních řádech.

Dětské hřiště – venkovní

Dětské hřiště se nachází v centrální části areálu vedle chatky číslo 1 a 11, a bylo doplněno o další hrací prvky (houpačky, skluzavku s pískovištěm, dětský domeček apod.).

Dětský koutek – vnitřní

Dětský koutek obsahuje bazének s míčky a skluzavkou, dětskou kuchyňku, dílnu a další hrací prvky.

Dětské motorky, skákací zvířátka a další hry

V dětském koutku nebo recepci jsou k dispozici 4 dětské motorky (odrážedla), skákací zvířatka (hopíci), dětské hole a míčky na minigolf a také některé stolní a rodinné hry.

Dále se můžete na recepci informovat na zapůjčení dětských cestovních postýlek a matrací (bez lůžkovin).