NABÍDKA BRIGÁDY

Máte zájem o práci v našem areálu?

Hledáme výpomoc na úklid a kontrolu chatek na sezonu 2021 – práce na DPP do 300 h, zahájení duben / květen 2021.

Vhodné pro studentky, studenty, maminky na mateřské dovolené, nebo jako přivýdělek k důchodu (všední dny i víkendy, dle předchozí domluvy).

Požadujeme spolehlivost a vlastní dopravu.

V případě zájmu Vám poskytneme bližší informace na tel. 739 589 778, nebo pošlete Váš kontakt e-mailem na info@drhleny.cz.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Jarní pozdravy

Aktualizace 1.4.2021

Foto: 9.3.2021

Drhleny 9.3.2021

V současné době je areál uzavřen a provoz recepce omezen.

Po povolení ubytovacích služeb vás budeme na této stránce informovat o termínu zahájení nové sezony.

Prohlídky a vstup do areálu je potřeba domluvit předem.

KRÁSNÉ VELIKONOCE PŘEJEME VŠEM.

Volné termíny o letních prázdninách

aktualizace 14.4.2021

Ubytování je možné objednat v těchto letních termínech:

25.6. – 3.7. (možnost příjezdu také od soboty 26.6.) – dvě standardní chatky a čtyřlůžkový pokoj A2., 27.6. – 3.7. (6 nocí) – dvě nadstandardní chaty, 3.7. – 10.7. – bezbariérová chatka č. 6 a čtyřlůžkové pokoje A2, A3 se sociálním zařízením, 24.7. – 31.7. – čtyřlůžkový pokoj A3 se sociálním zařízením, Ostatní prázdninové termíny jsou v současné době obsazené.

Obsazenost se může postupně měnit. V případě zájmu vyplňte formulář na stránce Rezervace a dáme Vám vědět aktuální obsazenost.

Můžeme Vás také evidovat jako náhradníky a budeme Vás informovat, pokud se jiná možnost ubytování uvolní. Na červenec a srpen rezervujeme pouze týdenní pobyty (sobota – sobota). Na konci srpna je možné pobyt prodloužit do neděle 30.8.2021. O zahájení sezony vás budeme na této stránce informovat.

Zálohy na r. 2021

aktualizace 1.4.2021

Vážení zákazníci,

pokud již máte ubytovací poukaz na letošní sezonu, ale zálohu jste zatím neplatili, prodlužujeme v současné situaci splatnost záloh převodem na účet do 15.4.2021 (nebo v případě pozdějšího termínu dle ubytovacího poukazu).

Číslo účtu uvedené v ubytovacím poukazu zůstává stejné: 78-6169510257/0100.

Účet byl začátkem února přepsán na Areál Drhleny s.r.o. Jedná se pouze o administrativní změnu údajů z důvodu fúze společnosti LIF TRADE 2, a.s.

Platnost rezervací bez zaplacené zálohy bude ponechána minimálně do 30.4.2021.

Dříve odeslané žádosti o online platbu kartou nebudou již funkční. V případě, že Vám přijde automatická upomínka po vypršení splatnosti odkazu, omlouváme se. Pokud máte zájem o zaplacení onilne kartou nebo na fakturu, kontaktujte nás na info@drhleny.cz, alespoň týden před splatností zálohy.

Po úhradě Vám přijde doklad za přijatou zálohu během několika dnů. Všem, kteří jste již zálohu na pobyt zaplatili, děkujeme. Připravujeme mezitím některé další investice pro vylepšení služeb. V případě, že z důvodu vládních opatření nebudou ubytovací služby povoleny, záloha bude vrácena na stejný účet (nebo po vzájemné dohodě převedena na náhradní termín).

Při zrušení pobytu z jiných důvodů platí Obchodní podmínky, uvedené na stránce Rezervace. Individuálně je možné domluvit odložení platby zálohy, např. z finančních nebo jiných závažných důvodů.

Děkujeme za Vaši přízeň.