Volná nadstandardní chata v termínu 24.8.-1.9.

Konec prázdnin v Drhlenách… V posledním prázdninovém týdnu nabízíme k rezervaci jednu nadstandardní chatu. Chata je se 2 ložnicemi po 2 lůžkách (bez paland), s kuchyní, socíálním zařízením (wc, sprcha, umyvadlo), s venkovní terasou a úschovnou na kola. Cena ubytování je 2050 Kč za chatu/noc a zahrnuje lůžkoviny, povlečení, parkování u chaty, WiFi, fotbalové hřiště, stolní tenis pod střechou, dětský koutek a venkovní bazén (při vhodném počasí).
V případě zájmu o rezervaci kontakujte recepci na tel. čísle 739 589 780 nebo vyplňte formulář na stránce Rezervace na www.drhleny.cz.

Volná chatka v termínu 10.8.-22.8.

Máte s dětmi volno? Nabízíme vám k rezervaci chatku bez sociálního zařízení. V chatce jsou dvě palandy, lednička, vařič, el. zásuvka, rychlovarná konvice. Cena za chatku je 920 Kč za chatku/noc. V ceně jsou lůžkoviny, povlečení, parkování, fotbalové hřiště, stolní tenis na zastřešené terase a při vhodném počasí venkovní bazén. Společné sociální zařízení se nachází v budově naproti bazénu. Stravování je možné objednat v restauraci. V případě zájmu kontaktujte recepci na tel. čísle 739 589 780. Pro jiné termíny vyplňte prosím formulář na stránce Rezervace nebo nás kontaktujte e-mailem.

Zahajujeme novou sezonu :)

Vážení, od čtvrtka začíná nová sezona a od 15 h bude také přes Velikonoce otevřena restaurace až do pondělí 22.4. do 14 h.

Pro ubytování je možné si ještě rezervovat nastandardní chatu (2 ložnice, bez paland, el. topení, krbová kamna, kuchyň s ledničkou, sociální zařízení, úschovna kol), cena 1950 Kč za chatku (4 lůžka)/noc při pobytu na 2 noci a více. V případě zájmu vyplňte formulář na stránce Rezervace.

Krásný velikonoční týden Vám přejí

Drhleny v Českém ráji

 

Aktualizace ceníku a obchodních podmínek k 2.1.2019

Vážení, zdravíme vás v novém roce. Na stránce Rezervace najdete odkaz na Ceník ubytování a Obchodní podmínky na novou sezonu. Z důvodu zvyšování cen dodavatelů, úklidu, elektřiny apod. jsme některé ceny také zvýšili, v průměru o 5-6 %. Ubytovací poukazy s uvedením celkové ceny a zálohy budou odesílány společně s rezervací.

Aktualizuje se rezervační systém a v novém roce zpracováváme více požadavků. Vyčkejte prosím na další informace, které budeme postupně po termínech posílat během následujících dnů. Rezervace budou potvrzeny po zaplacení zálohy. Pokud z nějakého důvodu nemůžete rezervaci potvrdit, informujte nás prosím na e-mail info@drhleny.cz co nejdříve. Evidujeme náhradníky, kteří čekají, jestli se chatky v některých termínech uvolní. Děkujeme.