Ceník ubytování na r. 2024

Ceník ubytování byl aktualizován na novou sezonu. Odkaz je umístěn v horní části stránky Rezervace.

Postupně vás budeme na těchto stránkách informovat o připravovaných novinkách nebo úpravách v rámci areálu, které budou do jara zahájeny.

V případě zájmu o vystavení faktury k Vašemu pobytu nám pošlete fakturační údaje na e-mail info@drhleny.cz. Provozní přestávka bude o jarních prázdninách.

Děkujeme za Váš zájem.

Nabídka práce na částečný úvazek

Hledáme výpomoc na pozici správce areálu (údržba chatek, bazénu a související činnosti). Možnost zaměstnání na částečný (poloviční) úvazek nebo dle vzájemné dohody, v období sezony od dubna do konce října.

Požadujeme předchozí praxi v oboru, časovou flexibilitu (převážně v ranních a dopoledních hodinách), spolehlivost a možnost vlastní dopravy.

Bližší informace na tel. čísle 739 589 780 nebo nám napište Vaše údaje e-mailem na info@drhleny.cz. Těšíme se na spolupráci.

PF 2024

Děkujeme všem zákazníkům a spolupracovníkům za další společnou sezonu.

V období 21.12.-3.1. máme vánoční přestávku.

Plánované zahájení nové sezony je v dubnu a budeme vás na těchto stránkách informovat.

Přejeme všem klidné Vánoce a šťastný nový rok.

Areál Drhleny

Nabídka na říjen – poslední rezervace letošní sezony

aktualizace 30.9.2023

Volné chatky se sociálním zařízením a kuchyňkou včetně lednice je možné rezervovat v tomto období:

30.9.-8.10.2023

Restaurace nabízí obědy a večeře dle aktuálního jídelníčku (snídaně na objednávku před pobytem).

Využijte možnost aktivit v areálu, do konce sezony je 9 minigolfových drah v ceně pobytu. Při dešti lze hrát stolní tenis na zastřešené terase, nebo deskové hry v chatce, restauraci ap.

Okolí areálu a celý Český ráj poskytuje nepřeberné množství lokalit k procházkám a výletům, ať už pěšky nebo na kole. Chatky také disponují úschovnou na kola.

Plánované ukončení sezony je 8.10.2023 – restaurace a rezervace sportovišť dle počasí v neděli do 15 hodin.

Hezké babí léto a celý nový školní rok všem přeje

Areál Drhleny

Objednávky na r. 2024

aktualizace 30.9.2023

Vážení zákazníci,

v příštím roce bude mít Areál Drhleny (dříve také pod odlišnými názvy Drhleny v Českém ráji, Na Výsluní ap.) 60. výročí od zahájení provozu – výstavba prvních 3 chatek v r. 1964.

Začali jsme potvrzovat objednávky na příští rok. V případě Vašeho zájmu prosíme o vyplnění a odeslání rezervačního formuláře na stránce Rezervace – pro pravidelné účastníky do 10.10.2023. Poté mohou být termíny a chatky nabízeny novým zájemcům.

Po odeslání formuláře Vás zařadíme do požadavků a pošleme Vám bližší informace do 31.10.2023.

O letních prázdninách rezervujeme pobyty na týden, od soboty do soboty. Mimo letní prázdniny rezervujeme víkendy nebo jiné pobyty minimálně na dvě noci.

Děkujeme za Vaši podporu, která již řadu let přispívá k údržbě areálu i jeho dalšímu rozvoji. Těšíme se z toho, když jsou v areálu vhodné podmínky pro setkávání rodin, dětí a přátel.

Areál Drhleny