Ukončení sezony a přihlášky na příští rok

Vážení přátelé,

děkujeme vám všem za přízeň a další sezonu.

Restaurace je otevřená v sobotu 1.10. s ukončením v neděli 2.10. (dle předchozích objednávek).

Ubytování na říjen – v období 1.10.-9.10. je možné domluvit i na kratší pobyty v chatkách č. 1-5 se sociálním zařízením a elektrickým vytápěním nebo v nadstandardních chatách s krbovými kamny a elektrickým vytápěním – s vlastním stravováním (bez restaurace). Ve všech chatkách jsou kuchyňky s ledničkou, el. vařičem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím.

Při příznivém počasí je ještě možné rezervovat kurty a další sportoviště (již bez venkovního bazénu).

Pro rezervaci ubytování prosíme o vyplnění formuláře na stránce Rezervace. Pošleme Vám pak další informace.

Ceník ubytování bude aktualizován do 1.3.2023. Zahájení nové sezony bude upřesněno v dubnu 2023.

Přejeme krásné podzimní dny a těšíme se opět na shledanou.

Areál Drhleny

Pronájem sportovišť – i pro neubytované

Využijte ještě možnosti v září a říjnu (na dotaz předem) pronajmout si kurty, minigolf nebo fotbalové hřiště za letošní ceny.

Tenisový nebo multifunkční kurt – 150 Kč/h pro ubytované, 200 Kč/h ostatní

Plážový volejbal – 100 Kč/h pro ubytované, 150 Kč/h ostatní

Minigolf – 50 Kč/hůl+míček pro ubytované na 24 h, 50 Kč/h ostatní

Stolní tenis nebo fotbalové hřiště – pro ubytované zdarma, 100 Kč/h ostatní

V ceně pronájmu je také možnost zapůjčení raket, pálek, míčů a míčků. Dále můžete poptat zapůjčení kol (alespoň dva dny předem) nebo saunu (se zapnutím do 19 h).

Další informace v otevírací době na recepci, nebo na tel. čísle 739 589 780.

Na příští sezonu zřejmě budeme muset přistoupit k navýšení cen. O aktualizaci ceníku budeme na těchto stránkách informovat do 31.1.2023.

Víkendové pobyty v září a říjnu

aktualizace 16.9.2022

Volné nadstandardní chaty i standardní chatky se sociálním zařízením a elektrickým vytápěním je možné rezervovat v těchto termínech: 23.9.-25.9.2022 a 28.9.-2.10.2022

Minimální délka pobytu je na 2 noci. Na dotaz možnost dřívějšího příjezdu nebo pozdějšího odjezdu.

Ceník ubytování je k dispozici na stránce Rezervace. Cena volných chatek a pokojů je v rozmezí 1900 Kč – 2400 Kč/noc (podle typu a vybavení chatky). Všechny chatky jsou včetně ledničky a elektrického vytápění.

Možnost rezervace sportovišť a sauny do 20 h, stolní tenis na zastřešené terase do 22 h.

V případě zájmu vyplňte, prosím, rezervační formulář a pošleme Vám bližší informace.

Restaurace je během září v provozu o víkendech (v neděli a všedních dnech dle předchozích objednávek). Plánované ukončení sezony 2.10.2022 (restaurace) a 9.10. (ubytování) – bude upřesněno dle potvrzených objednávek.

Volné chatky v srpnu

aktualizace 18.8.2022

Termín 20.8.-27.8.2022 (7 nocí, sobota-sobota) – – standardní chatka č. 20 se sociálním zařízením– 4 lůžka v jedné ložnici – dvoulůžko 140 cm a palanda, kuchyňka s ledničkou, sociální zařízení, úschovna kol. Cena týdenního pobytu bez stravování 13.300 Kč – již rezervováno od pondělí do pátku

Cena ubytování zahrnuje poplatky z pobytu, lůžkoviny, povlečení, parkování, Wi-Fi v areálu, stolní tenis na zastřešené terase a při vhodném počasí venkovní bazén (mimo sanitární den). Platbu za pobyt je po dohodě možné uhradit na fakturu, např. z příspěvku zaměstnavatele nebo formou benefitů (Sodexo Pass apod.). K dispozici je za poplatek pronájem kurtů na tenis, plážový volejbal a multifunkční hřiště.

Stravování lze individuálně objednat v restauraci, která se nachází přímo v areálu, snídaně alespoň dva dny před příjezdem do 9. h kvůli objednávce pečiva. Obchod s potravinami se nachází v obci Kněžmost (cca 5 km).

Obsazenost nebo číslo chatky se může postupně měnit. Po vyplnění formuláře na stránce Rezervace Vám v případě volné kapacity pošleme Potvrzení rezervace s ubytovacím poukazem. Děkujeme za Váš zájem.

Nabídka na víkend 17.6.-19.6.2022

Pokud ještě nemáte program na víkend, nabízíme Vám k rezervaci:

nadstandardní chata – dvě ložnice po dvou lůžkách (bez paland), obývací prostor s kuchyňským koutem a ledničkou, elektrické vytápění i v koupelně, sociální zařízení, venkovní terasa a úschovna na kola.

Cena pobytu na 2 noci 5900 Kč (2950 Kč/noc pro max. 4 osoby)

Cena ubytování zahrnuje lůžkoviny, povlečení, poplatky z pobytu, parkování u chaty, Wi-Fi, stolní tenis na zastřešené terase, fotbalové hřiště a při vhodném počasí (min. teplota 20 stupňů, bez deště) venkovní bazén. K dispozici je pronájem kurtů na tenis, plážový volejbal a multifunkční hřiště.

Stravování lze individuálně objednat v restauraci, která se nachází přímo v areálu, snídaně objednejte ráno před příjezdem do 9. h. Obchod s potravinami se nachází v obci Kněžmost (cca 5 km).

Obsazenost se může postupně měnit. V případě zájmu vyplňte formulář na stránce Rezervace nebo nás kontaktujte na tel. čísle 739 589 780. Děkujeme za Váš zájem.