PF 2023

Děkujeme všem zákazníkům a spolupracovníkům za další společnou sezonu.

O zahájení nové sezony vás budeme na těchto stránkách informovat přibližně v dubnu.

Přejeme všem klidné Vánoce a šťastný nový rok 2023.

Areál Drhleny

Ukončení sezony a přihlášky na příští rok

aktualizace 27.10.2022

Vážení přátelé,

děkujeme vám všem za přízeň a další sezonu.

Provoz areálu včetně restaurace byl pro letošní rok ukončen.

Na konci září provedli např. zahradníci zkrácení živého plotu, začátkem října byl vypuštěn bazén a ve čtyřech chatkách byla provedena výmalba. V současné době probíhá zazimování areálu včetně potřebných oprav. Zahájena byla oprava koupelny v nadstandardní chatě č. 25 a nejméně další dvě jsou v plánu.

Objednali jsme také nové filtrační náplně pro zlepšení kvality vody v bazénu.

Pokud bude schváleno provozovatelem, rádi bychom nainstalovali fotovoltaické panely pro úsporu elektrické energie v době sezony (prozatím je to konzultováno).

Pro rezervaci ubytování na příští sezonu prosíme o vyplnění formuláře na stránce Rezervace. Pošleme Vám pak další informace.

Ceník ubytování byl aktualizován k 24.10.2022 a najdete jej na stránce Rezervace. V těchto dnech odesíláme potvrzení rezervací nebo jiné bližší informace pro již přihlášené účastníky.

Zahájení nové sezony a provozu restaurace bude upřesněno v dubnu 2023. Dovolujeme si upozornit, že i v době mimo sezonu je areál monitorován a jeho prohlídky je potřeba domluvit předem – e-mailem na info@drhleny.cz nebo na tel. lince 739 589 780.

V okolí areálu je samozřejmě možné se projít, např. k rozhledně Čížovka nebo k Suhrovickým rybníkům.

Přejeme krásné podzimní dny a těšíme se opět na shledanou.

Areál Drhleny

Nabídka pracovní pozice

Hledáme výpomoc na pozici správce areálu (údržba chatek, bazénu a související činnosti). Možnost zaměstnání dle vzájemné dohody od dubna na plný nebo částečný úvazek, případně jako sezonní brigáda na dohodu.

Požadujeme předchozí praxi v oboru, časovou flexibilitu (včetně víkendů), spolehlivost a řidičský průkaz sk. B.

Bližší informace na tel. čísle 739 589 780 nebo nám napište Vaše údaje e-mailem na info@drhleny.cz. Těšíme se na spolupráci.

NABÍDKA BRIGÁDY

Tato nabídka je platná také od května 2023.

Máte čas a zájem o letní brigádu v našem areálu?

Hledáme výpomoc na úklid, kontrolu chatek nebo také údržbu areálu – možnost práce na dohodu. Vhodné jako přivýdělek pro studentky, studenty, maminky na mateřské dovolené nebo jiné zájemce.

Požadujeme časovou flexibilitu dle objednávek ubytování (duben – říjen) a spolehlivost. Předchozí praxe a vlastní doprava výhodou.

Bližší informace Vám poskytneme na tel. lince 739 589 780, nebo nám pošlete Vaše údaje e-mailem na info@drhleny.cz.

Těšíme se na spolupráci.