Rezervace

Ceník ubytování

Vážení návštěvníci,

vyplněním jednoduchého formuláře v dolní části této stránky nám odešlete svůj požadavek na ubytování. Vyčkejte na odpověď o dostupnosti požadovaného termínu.

Pokud plánujete hlučnější denní nebo noční program, doporučujeme si pobyt zajistit na jiném místě. Jezdí k nám řada zákazníků pravidelně za odpočinkem a klidem, ke kterému přispívá lokalita areálu a okolní příroda. V našem zájmu je pokud možno odpočinkový pobyt pro všechny zúčastněné.
Předem neschválená hudební nebo jiná reprodukovaná a hlučná zábava může být na místě bez odkladu ukončena (např. po stížnosti jiného hosta nebo sousedů, kteří o rušnou atmosféru nestojí), a to také uvnitř a v okolí restaurace.
Rádi v našem areálu uvítáme všechny, kteří jsou ochotni dodržovat stanovená pravidla včetně přiměřeného denního a především nočního klidu po 22. hodině.

O letních prázdninách je většina termínů již obsazených. Volné chatky nebo pokoje budeme uvádět na stránce Aktuality. Berte, prosím, na vědomí, že aktualizace může být provedena po několika dnech.

V obsazených termínech Vás můžeme evidovat jako náhradníky pro případ, že se někdo odhlásí. Obsazenost se může postupně měnit.

Odkaz na Ceník ubytování naleznete v horní části této stránky. Pro školní akce a firemní pobyty Vám pošleme na základě objednávky cenovou nabídku.

Pro objednávku ubytování je potřeba písemná forma (vyplnit formulář). Telefonicky není možné termíny potvrzovat (mohou se mezitím zpracovávat předchozí písemné požadavky).

V případě, že zaznamenáte chybu nebo problém s našimi stránkami, dejte nám prosím vědět.

Děkujeme za Váš zájem.

Obchodní podmínky

Provozní a návštěvní řád


    Vyplněné osobní údaje budou evidovány pro komunikaci týkající se rezervace a ubytování.
    Provozovatel prohlašuje, že s osobními údaji bude nakládat v souladu se zákonem 101/2000 sb., (EU) 2016/679 a interní směrnicí „PRAVIDLA ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ“

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.