Rezervace
Ceník ubytování 2024

Vážení návštěvníci,

vyplněním jednoduchého formuláře v dolní části této stránky nám odešlete svůj požadavek na ubytování. Vyčkejte na odpověď o dostupnosti požadovaného termínu.

Pokud plánujete hlučnější denní nebo noční program, doporučujeme si pobyt zajistit na jiném místě. Jezdí k nám řada zákazníků pravidelně za odpočinkem a klidem, ke kterému přispívá lokalita areálu a okolní příroda. V našem zájmu je pokud možno odpočinkový pobyt pro všechny zúčastněné.
Předem neschválená hudební nebo jiná reprodukovaná a hlučná zábava může být na místě bez odkladu ukončena (např. po stížnosti jiného hosta nebo sousedů, kteří o rušnou atmosféru nestojí), a to také uvnitř a v okolí restaurace.
Rádi v našem areálu uvítáme všechny, kteří jsou ochotni dodržovat stanovená pravidla včetně přiměřeného denního a především nočního klidu po 22. hodině.

O letních prázdninách rezervujeme pobyty na týden, od soboty do soboty. Po vyplnění a odeslání níže uvedeného formuláře Vám odpovíme aktuální informace. Nabídky volných chatek nebo pokojů jsou uvedeny také na stránce Aktuality. Na kratší pobyt o prázdninách se můžete informovat v týdnu před příjezdem.

V současné době jsou obsazené tyto prázdninové termíny:  13.7.-20.7., 20.7.-27.7. a 27.7.-3.8.2024.

V obsazených termínech Vás můžeme evidovat jako náhradníky pro případ, že se někdo odhlásí. Obsazenost se může postupně měnit.

Odkaz na Ceník ubytování naleznete v horní části této stránky. Pro školní akce a firemní pobyty Vám pošleme na základě objednávky cenovou nabídku.

Pro objednávku ubytování je potřeba písemná forma (vyplnit formulář). Telefonicky není možné termíny potvrzovat (mohou se mezitím zpracovávat předchozí písemné požadavky). Formulář můžete vyplnit pro obecný dotaz na požadovaný termín a v poznámce uvést možnost náhradního termínu. Při platbě dohromady za více rodin/chatek v poznámce uveďte rozmístění osob v chatkách nebo pokojích a zda si přejete platbu ubytování dohromady (jedna rezervace s ubytovacím poukazem) nebo jednotlivě. Pro samostatné rezervace s odlišnými plátci je potřeba formulář vyplnit za každou chatku nebo pokoj zvlášť. Pro větší skupinu pošlete pouze jeden požadavek a při volném termínu Vám pošleme formulář k upřesnění objednávky e-mailem.

V případě, že zaznamenáte chybu nebo problém s našimi stránkami, dejte nám prosím vědět.

Děkujeme za Váš zájem.

Obchodní podmínky

Provozní a návštěvní řád


    Vyplněné osobní údaje budou evidovány pro komunikaci týkající se rezervace a ubytování.
    Provozovatel prohlašuje, že s osobními údaji bude nakládat v souladu se zákonem 101/2000 sb., (EU) 2016/679 a interní směrnicí „PRAVIDLA ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ“


    Při zásadním porušení provozního řádu nebo nočního klidu může být pobyt zrušen bez náhrady.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.