Rezervace

Vážení návštěvníci,

vyplněním jednoduchého formuláře v dolní části této stránky nám odešlete svůj požadavek na ubytování. Vyčkejte na odpověď o dostupnosti požadovaného termínu.

Pokud plánujete hlučnější denní nebo noční program, doporučujeme si pobyt zajistit na jiném místě. Jezdí k nám řada zákazníků pravidelně za odpočinkem a klidem, ke kterému přispívá lokalita areálu a okolní příroda. V našem zájmu je pokud možno odpočinkový pobyt pro všechny zúčastněné.
Předem neschválená hudební nebo jiná reprodukovaná a hlučná zábava může být na místě bez odkladu ukončena (např. po stížnosti jiného hosta nebo sousedů, kteří o rušnou atmosféru nestojí), a to také uvnitř a v okolí restaurace.
Rádi v našem areálu uvítáme všechny, kteří jsou ochotni dodržovat stanovená pravidla včetně přiměřeného denního a především nočního klidu po 22. hodině.

O letních prázdninách rezervujeme pobyty na týden, od soboty do soboty. Pro rezervace na r. 2022 nám pošlete níže uvedený formulář nejlépe do 31.10.2021. Ceník ubytování na novou sezonu bude aktualizován nejpozději do 31.1.2022.

V obsazených termínech Vás můžeme evidovat jako náhradníky pro případ, že se někdo odhlásí. Obsazenost se může postupně měnit.

Odkaz na Ceník ubytování naleznete v horní části této stránky. Pro školní akce a firemní pobyty Vám pošleme na základě objednávky cenovou nabídku.

Pro objednávku ubytování je potřeba písemná forma (vyplnit formulář). Telefonicky není možné termíny potvrzovat (mohou se mezitím zpracovávat předchozí písemné požadavky).

V případě, že zaznamenáte chybu nebo problém s našimi stránkami, dejte nám prosím vědět.

Děkujeme za Váš zájem.

Obchodní podmínky

Provozní a návštěvní řád


    Vyplněné osobní údaje budou evidovány pro komunikaci týkající se rezervace a ubytování.
    Provozovatel prohlašuje, že s osobními údaji bude nakládat v souladu se zákonem 101/2000 sb., (EU) 2016/679 a interní směrnicí „PRAVIDLA ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ“

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.