Ubytování

Virtuální prohlídka

Ve všech chatách a apartmánech jsou k dispozici lůžkoviny, povlečení, lednička, vařič a elektrická zásuvka. Ručníky nejsou součástí vybavení a mohou být zapůjčeny za příslušný poplatek (dle ceníku). Ve standardních chatách a apartmánech se sociálním zařízením je kuchyňka se dřezem, ledničkou, vařičem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím (hrnky, talíře, příbory podle počtu lůžek a 2 hrnce s pokličkou). V nadstandardních chatách a standardních chatkách č. 6-13 je navíc mikrovlnná trouba. V celém areálu je k dispozici Wi-Fi zdarma a je dostupné zejména ve společných prostorech a na terasách.

Nadstandardní chaty č. 25 – 31

(chata č. 24 je dlouhodobě rezervovaná)

Počet chat: 6
Počet lůžek: 4
Celková kapacita: 24 lůžek
Vybavení chat: dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňkou a možností vytápění krbovými kamny nebo elektrickým topením, vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), úschovna kol, dvě lehátka. Možnost zapůjčení dětské postýlky s matrací (bez lůžkovin).

Standardní chatky č. 1 – 5 s vytápěním (podobně jako chatky č. 7-13)

nové od května 2020 (fotky a vybavení chatek budou aktualizovány)

Počet chatek: 5
Počet lůžek: 4
Celková kapacita: 20 lůžek
Vybavení chatek: jedna čtyřlůžková ložnice (dvoulůžko a palanda), obývací místnost s kuchyňkou a elektrickým topením, vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), úschovna kol, možnost zapůjčení dětské postýlky s matrací.

Standardní chatky č. 6 – 10 s vytápěním

Výstavba těchto chatek byla dokončena na jaře r. 2013. Chatka č. 6 je bezbariérová, svým vybavením určená pro ZTP (vozíčkáře s doprovodem), má celkem 3 lůžka s možností přistýlky nebo dětské postýlky a je bez úschovny kol. Je možné ji pronajmout i pro další účastníky jako jiné standardní chatky.

Počet chatek: 5
Počet lůžek: 4 (kromě chaty č. 6 – 3 lůžka)
Celková kapacita: 19 lůžek
Vybavení chatek: jedna čtyřlůžková ložnice (dvoulůžko a palanda), obývací místnost s kuchyňkou a elektrickým topením, vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), úschovna kol, možnost zapůjčení dětské postýlky s matrací.

Standardní chatky č. 11 – 13

Počet chatek: 3
Počet lůžek: 4
Celková kapacita: 12 lůžek
Vybavení chatek: jedna čtyřlůžková ložnice (dvoulůžko a palanda), obývací místnost s kuchyňkou a přímotopem, vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), úschovna kol, možnost zapůjčení dětské postýlky s matrací.

Standardní chatky č. 14 – 16

Počet chatek: 3
Počet lůžek: 5
Celková kapacita: 15 lůžek
Vybavení chatek: jedna pětilůžková místnost (palanda a dvoulůžko s palandou) s kuchyňským koutem, vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), úschovna kol, možnost zapůjčení přímotopu nebo dětské postýlky s matrací.

Standardní chatky č. 17 – 23

Počet chatek: 7
Počet lůžek: 4
Celková kapacita: 28 lůžek
Vybavení chatek: jedna čtyřlůžková ložnice (jedna palanda), obývací místnost s kuchyňkou, vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), úschovna kol, možnost zapůjčení přímotopu.

Apartmány č. A2 a A3 (rekonstruované pokoje)

V současné době pronajímáme dva apartmány č. A2 a A3 (č. A1 a A4 jsou obsazeny pro interní a personální účely). Apartmány se nacházejí v menší budově v blízkosti školicího střediska a bazénu. Mají společnou terasu a jsou bez úschovny kol.

Počet apartmánů: 2
Počet lůžek: 4
Celková kapacita: 8 lůžek
Vybavení apartmánu: jedna místnost se 4 lůžky (ve 4lůžkovém je jedna palanda) a kuchyňským koutem (dřez, lednička, vařič, rychlovarná konvice, hrnky, talíře, příbory), vlastní koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), možnost zapůjčení přímotopu.

Stravování

V areálu se nachází nová restaurace, která nabízí stravování pro rekreanty i návštěvníky z okolí. Provozní doba je v době hlavní sezony 8-23 h a součástí je také venkovní terasa s posezením. Provoz restaurace je zahájen na začátku sezony (obvykle na konci dubna). Ukončení sezony závisí na předchozích objednávkách. Při dostatečném množství zájemců je možné zajistit ubytování, školení a stravování také v podzimním a zimním období.

V letních měsících je vedle restaurace k dispozici přírodní ohniště a možnost zapůjčení přenosného grilu. Na prodej jsou rovněž grilovací brikety nebo dřevěné uhlí.

Ubytování je možné objednat bez stravování a na místě se domluvit na objednávce snídaní (alespoň 1 den předem), obědů a večeří dle aktuální nabídky restaurace.

V restauraci je možné zakoupit nápoje a drobné občerstvení. Nejbližší obchod s potravinami se nachází v Kněžmostu, vzdáleném cca 5 km od areálu.