Jak se k nám dostanete

Příjezd k rekreačnímu středisku autem

Mapa příjezd k rekreačnímu středisku

Ze směru od Liberce (30 – 40 min.): po dálnici na Mladou Boleslav, za benzinovou stanicí Shell v Příšovicích cca po 5 min. jízdy odbočka na Kněžmost (exit 57 před Ml. Boleslaví).

Ze směru od Prahy (40 – 50 min. z Černého Mostu): za Mladou Boleslaví odbočit z dálnice na Kněžmost (exit 53) nebo při dalším sjezdu na Mnichovo Hradiště (exit 57) a dále opět na Kněžmost.

Po příjezdu do Kněžmostu dvě varianty:

  1. před náměstím v Kněžmostu odbočka vlevo na Branžež, po cca 1 km odbočka vpravo na obec Drhleny (přes Suhrovice), kterou se projede, dále se pokračuje obcí Čížovka a na vrcholu kopce se u borového lesíku odbočí vpravo na asfaltovou cestu, která vede podél pole k rekreačnímu středisku.
  2. projede se Kněžmost směrem na Sobotku (Jičín), přes obce Žantov a Soleček a po 2 km je odbočka vlevo na obec Malobratřice, kterou se projede a před vrcholem kopce je další odbočka vlevo na Drhleny (směrovka Kněžmost). Po 1 km se přijede k borovému lesíku před osadou Čížovka a zde odbočit doleva na asfaltovou cestu, která vede podél pole k rekreačnímu středisku.

Oběma směry je to z Kněžmostu přibližně stejně daleko a u borového lesíku je umístěn poutač rekreačního střediska „Drhleny v Českém ráji“. Přejeme Vám šťastnou cestu!

Mapa


Zvětšit mapu

GPS souřadnice

50°29’14.32″N, 15°4’41.58″E

Veřejná doprava

Pro příjezd k rekreačnímu středisku můžete vyhledat vhodný vlakový a autobusový spoj, nebo spojit cestu s pěším výletem.
Nejbližší vlakové stanice se nacházejí v obci Lítkovice (cca 5,4 km), za obcí Kněžmost nedaleko Koprníku (5,8 km), nebo v dalších obcích, např. Obrubce (6,4 km), Libošovice (8,3 km), Sobotka (9,3 km), Mnichovo Hradiště (9,4 km) nebo Březina (11,8 km).

Nejbližší autobusová zastávka je v obci Čížovka (cca 800 m) nebo v obci Drhleny (cca 800 m, větší stoupání lesem). Přestup na místní autobusovou linku je možný v Kněžmostu nebo v Mnichově Hradišti.

Zde klikněte pro zobrazení jízdních řádů IDOS

Pokud potřebujete pomoc s dopravou, kontanktujte nás.

Přejeme Vám šťastnou cestu!