V areálu

Recepce – provozní doba

Provozní doba je uvedena na dveřích recepce.
Během sezony je otevřeno obvykle od 8.30 do 16.30 h (v sobotu do 18 h).

Ubytování, pronájem sportovišť, půjčování sportovních potřeb, her a prodej zboží je možné vždy v uvedené provozní době recepce. V době nepřítomnosti odpovědné osoby na recepci a nebo mimo čas provozní doby recepce můžete kontaktovat personál v areálu telefonicky. Tel. čísla najdete na dveřích recepce nebo na stránce Kontakty (www.drhleny.cz).

Ubytování je možné obvykle od 15 h. Pozdější příjezdy nám prosím nahlaste nejlépe do 17 h. Po příjezdu prosíme předložit občanský průkaz alespoň jedné osoby za každou chatku a provést doplatek dle poukazu, nebo předložit potvrzení o platbě a případné další dokumenty vztahující se k rezervaci (ZTP, očkovací průkaz psa apod.). Předání chatky a klíčů je v den odjezdu do 10 hod., v neděli 11-12 h, pokud není předem domluveno jinak. V době před a po ubytování můžete zaparkovat u restaurace. Děkujeme za respektování těchto časů vzhledem k zajištění úklidu a údržby chatek a areálu. Máte-li zájem o dřívější příjezd nebo pozdější odjezd, je možné se domluvit individuálně za poplatek min. 300 Kč.

Všechny návštěvníky areálu žádáme o dodržování provozních řádů a nočního klidu od 22. h v zájmu ostatních rekreantů, personálu, místních obyvatel a okolní přírody. 🙂

Děkujeme a přejeme Vám příjemný pobyt.

Plánek areálu

Barevné PDF     ČB PDF     JPEG

Mapa areálu (google.cz)


Zvětšit mapu

WiFi

WiFi logo

Připojení k internetu pomocí WiFi je k dispozici v celém areálu, převážně ve společných a venkovních prostorech. Pro připojení k síti s názvem „drhleny“ není potřeba zadávat uživatelské jméno ani heslo. Pokud se přemístíte na jiné místo v areálu, vypněte a zapněte WiFi na svém zařízení, abyste se připojili k nejbližšímu přístupovému bodu. Rychlost připojení závisí na aktuálním počtu uživatelů, nadměrné stahování dat může být omezeno. V případě dotazů nebo potíží s připojením nás kontaktujte na recepci.