Zahájení sezony – volné chatky

Aktualizace 11.6.2020:

Vážení zájemci,
po povolení ubytovacích služeb zahajujeme 26.5. letošní sezonu pro předem objednané pobyty. K rezervaci je volných ještě několik standardních chatek i nadstandardních chat se sociálním zařízením (4 lůžka, lednička) od 12.6. – do letních prázdnin možnost týdenního i kratšího pobytu. Restaurace bude v provozu.

V případě zájmu o rezervaci vyplňte formulář na stránce Rezervace a pošleme Vám bližší informace k pobytu.

Možnost využití sportovišť (přednost mají rezervace se zálohou). Provoz bazénu Vám sdělíme na recepci s ohledem na počasí a současná opatření.

Areál je určen pro ubytované hosty, restaurace je otevřena i pro neubytované návštěvníky. V areálu i v restauraci je nutné dodržovat aktuální podmínky Ministerstva zdravotnictví.

Do recepce vstupujte jednotlivě (jedna dospělá osoba za chatku nebo pokoj), před recepcí a v celém areálu udržujte vzdálenost min. 2 metry od personálu a dalších účastníků. Před předáváním dokumentů, klíčů apod. použijte na ruce dezinfekci, která je u vchodu k dispozici.

Okolní příroda vás zve ke zklidnění přímo v areálu, k nedalekým procházkám nebo delším výletům (pěšky, autem i na kole).
Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.