Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí při nákupu v e-shopu na www.drhleny.cz.

Provozovatelem e-shopu a prodejcem je společnost LIF TRADE 2, a.s., Jablonecká 7/22, 460 05 Liberec 5, IČ 28736516, DIČ CZ28736516, zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 1439.

Ceny a platební podmínky

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Při objednávce může kupující zvolit platbu převodem na účet, pomocí PayPal/kreditní kartou nebo na dobírku. Dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč, bezhotovostní platby nejsou zpoplatněny.

Pokud uvedete v objednávce IČ a event. DIČ, pošleme Vám společně s objednaným zbožím daňový doklad – fakturu. Kupní smlouva vzniká oznámením o přijetí objednávky.

Způsoby doručení

Zboží odešleme zpravidla do 3-5 pracovních dnů Českou poštou na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. Základní cena za poštovné a balné činí 80 Kč, pokud nebude uvedeno jinak, např. u větších zásilek. Pokud je k dispozici více možností doručení, může si z nich kupující vybrat před odesláním objednávky. V případě zájmu o osobní vyzvednutí v Liberci nebo o doručení zásilky do zahraničí nás prosím kontaktujte. Zásilky do zahraničí jsou zpoplatněny platným ceníkem České pošty. Kupující se zavazuje k převzetí a úhradě objednaného zboží, včetně poštovného a balného. Celková cena je uvedena před odesláním objednávky.

Při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zdarma.

Možnost vrácení zboží

Kupující má právo zboží bez udání důvodu vrátit zpět do 14 dnů od převzetí zboží. O této skutečnosti nás prosím předem informujte, nejlépe písemně na e-mailovou adresu info@drhleny.cz a zboží pošlete zpět na vlastní náklady na adresu společnosti LIF TRADE 2, a.s., Jablonecká 7/22, 460 05 Liberec 5. Po obdržení zásilky s nepoškozeným zbožím Vám uhrazenou částku za zboží vrátíme, ne však za poštovné, bez zbytečného odkladu, obvykle do 14 dnů. Úhrada bude provedena formou, kterou jste zvolili při objednání zboží, pokud nebudeme informováni jinak, tedy např. převodem na účet, ze kterého bylo zaplaceno. Zboží neposílejte na dobírku.

Ochrana osobních údajů

Údaje uvedené kupujícím v objednávce budou použity pouze k účelům zpracování objednávky a nebudou poskytovány třetím osobám.

Pro další dotazy a informace k objednávkám a zásilkám nás kontaktujte na tel. 739 589 780  nebo e-mailem na info@drhleny.cz. Děkujeme za Vaši návštěvu.