RezervaceHidden

Ceník ubytování

Vážení zákazníci,

v níže uvedené tabulce si můžete z pohodlí domova nebo kanceláře a bez čekání vytvořit rezervaci ubytování. V současné době je rezervační systém otevřen od 7.4. do 29.10.2017. 

Aktuální nabídka  –  při online rezervaci v sezoně 2017 se Vám za každou chatku odečte sleva 60 Kč. Při pobytu na 3 a více noci v Sezoně 2 (do 1.6. nebo od 22.9.) je sleva ve výši 5 % z ubytování. Odečítá se hodnota vyšší slevy. Last minute nabídky uvádíme také na stránce Aktuality, tato sleva bude odečtena po vytvoření rezervace (pošleme Vám potvrzení celkové ceny).

Pro školní akce, skupiny nebo pobyt v jiném termínu nám svůj požadavek na ubytování pošlete e-mailem na adresu info@drhleny.cz.

Cena ubytování a záloha se Vám zobrazí v dolní části stránky při zadávání rezervace. Ceník pro školní akce nebo cenovou nabídku Vám zašleme na vyžádání.  

Pro další informace můžete zavolat na infolinku 739 589 780, která je v období od listopadu do konce března k dispozici obvykle od pondělí do pátku 9-16 h (event. v sobotu 10-12 h). Telefonicky však nemůžeme termíny potvrzovat a pro objednávku ubytování prosíme písemnou formu (nejlépe e-mailem).  Obsazenost termínů se může měnit s ohledem na dříve přijaté objednávky.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Obchodní a storno podmínky

Provozní a návštěvní řád